Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATOS - bardzo ważne !!
Post zamierzony jako prywatna wiadomość do MŻonka (jakoś mi ta psina przypadła do serca), ale komuś też sie moze przydać

https://www.youtube.com/watch?v=4txTwafKlKc
Odpowiedz
To nie tak działa moja droga. Ten numer jest dobry dla spokojnego pieska, który sobie zadowolony pochodzi po podwórku. Atos jako jedyny nie szczeka bez potrzeby, nie szczeka, kiedy zobaczy ofiarę w lesie, itp. On ma więcej z wilka - obserwuje, skrada się, atakuje. Wypuszczenie go za bramę z wózkiem skończyłoby się tak, że poszedłby w las, gdzieś utknął, nie mógłby wyjść i nigdy bym już go nie znalazł, bo by siedział cicho. Po podwórku tez kiepsko. Leży, obserwuje (nawet kiedy był zdrowy) i zrywa się jak szalony, gdy uzna że czas na interwencję - połamałby wózek i siebie. Spacery na smyczy odpadają, bo dla niego to jak oglądanie kiełbasy przez szybę. To mój ulubiony pies i nawet próba jego rehabilitacji jest uciążliwa, bo po paru sekundach tak napiera do przodu, że nie wyrabiam za nim. Ten pies jako jedyny z obecnych puszczał się w las podczas spaceru i pojawiał raz na 15-45 minut. Czasami wracałem bez niego, bo wiedziałem, że w przeciągu godziny będzie pod bramą. Indywidualista i tyle. Pasujemy do siebie :-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości