Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G'day drogie Koziarstwo
ɐʞuoıuɐʞ ʎɹoqo op ǝıɔǝظʎzɹd o ǝıuɐpod
(czytamy od konca lub z monitorkiem do gory nogami)
.......Koza juz jestem - Styczniowa
      ale chce byc Kanionkowa.......
No to jedziemy:
* Jedna Koza, AD 2016, robila tutaj takie 'wymazy kartograficzne' pytajac skad kozy wala kopytami w klawiature i zabraklo
  jej takiej "do gory nogami" - no to jestemSmile
* Mam na imie Dorota i mieszkam Down Under. Co najmniej 2 dorotki juz tu widzialam, wiec zakladam kangurza spodnice
  dla rozroznenia.
* Trafilam tutaj (nic nowego, jak widze) tak spomiedzy Szczypawki i Biskwit'a i chwala Im za to!
* Z powodu panujacej nam tu Wielkiej Pani Grypy mialam szczescie i czas przeczytac Kanionka od deski do deski;
  i to za darmo - wiem:-------->"Irena"
*Gdyby Kanionkowym spodobalo sie cos w tym rodzaju lub moze jakas prezentacja, to sluze. Przeciwko pogrypie mam
 nowego D. Brown'a, ale robote od Kanionka postawie na 1.miejscu.     pa..pa.... na razie

Załączone pliki Obrazki

Odpowiedz
Prawdziwa Mama Kangurzyca! Przyjęta!

Zachowam w pamięci ofertę współpracy graficznej, a jakże, tylko pamiętaj: kozie prawo stanowi, że najbardziej będziesz nam potrzebna właśnie wtedy, gdy akurat wolałabyś nie, czyli podczas grypy stulecia, ataku rwy kulszowej z ostrą biegunką i tym podobnych Big Grin

CAŁEGO KANIONKA łyknęłaś w jedno przeziębienie?! Szacun.

(Aha, znałam kiedyś jedną Dorotę, która dawno temu wyjechała do Australii. To oczywiście musisz być Ty, a nawet jeśli nie, to i tak będę Ciebie widziała w wyobraźni jako tamtą Dorotę, bo mózg już taki jest. Dla uspokojenia dodam, że to bardzo fajna Dorota).

No to ten... Kopytka na stół i czuj się jak u siebie w koziarni Smile
Odpowiedz
Dzięki za przyjęcie do KoziarniSmile
......cyt: "CAŁEGO KANIONKA łyknęłaś w jedno przeziębienie?! Szacun"......
No jakie tam przeziebienie???!!!; maupa mnie trzymala na lozu bolesci przez 10 dni. Niektorzy to nawet poumierali (szczep taki francowaty), nawet ci szczepieni.
Jesli ta Twoja Dorota fajna, to pewnie nie jaWink
A co do grafiki - polecam sie w kazdym czasie - jestem tylko 1/2 etatowa. Podrzuce cos do watku o 'herbie'. O ofercie serowej tez cos 'maluje', to Ci probke przesle.
P.S. Jesli Irena sobie zyczy zebym wstawiala tu te rozne fikolki literowe, to bede!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości