Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urzekła mnie Twoja historia
#1
Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć
Odpowiedz
#2
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

No tak, ostatecznie można to podciągnąć pod poradę "jak znaleźć łysego chłopa, który zamiast brzucha ma czarny pas" Wink
Sieka, ja niczego nie narzucam, róbta co chceta, ale może rozważyłabyś opcję zmiany nazwy użytkownika? Bo jakoś tak dziwnie zwracać się do Ciebie po numerze Wink Ale jeśli tak właśnie chcesz i tak ma być, to z góry przepraszam i już się nie wtrącam.
Odpowiedz
#3
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

Hmmm no duży jest i łysy, trenuje od ponad 20 lat rodzinny styl wietnamskiego kung fu, stworzył styl małpy i jest jedynym w Polsce jego nauczycielem. Historia jest taka że jego była żona wymieniła go na młodszy model wystawila za drzwi, a ja go wzięłam z tej wystawki całkiem dobry chłop, to co ma się zmarnować, Ty Sieka tak meble pewnie przygarniasz  Wink 

(12-04-2015, 01:22 AM)kanionek napisał(a):
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

No tak, ostatecznie można to podciągnąć pod poradę "jak znaleźć łysego chłopa, który zamiast brzucha ma czarny pas" Wink
Sieka, ja niczego nie narzucam, róbta co chceta, ale może rozważyłabyś opcję zmiany nazwy użytkownika? Bo jakoś tak dziwnie zwracać się do Ciebie po numerze Wink Ale jeśli tak właśnie chcesz i tak ma być, to z góry przepraszam i już się nie wtrącam.

Ma i brzuch i pas  Big Grin  proponuję brać takiego z odzysku i najlepiej po wrednej pierwszej żonie, to naprawde ułatwia życie, jego rodzina mnie od razu polubila, choćby za to że nie byłam nią, a on cieszył się i dziękował za każdy drobiazg, zrobienie herbaty to był wyczyn, a za kanapki to prezenty dostawałam  Wink no i tak już siódmy rok mija tej sielanki, a ja wciąż jestem wdzięczna pierwszej że go tak przeczołgała. 
Odpowiedz
#4
(12-04-2015, 01:22 AM)kanionek napisał(a):
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

No tak, ostatecznie można to podciągnąć pod poradę "jak znaleźć łysego chłopa, który zamiast brzucha ma czarny pas" Wink
Sieka, ja niczego nie narzucam, róbta co chceta, ale może rozważyłabyś opcję zmiany nazwy użytkownika? Bo jakoś tak dziwnie zwracać się do Ciebie po numerze Wink Ale jeśli tak właśnie chcesz i tak ma być, to z góry przepraszam i już się nie wtrącam.

no właśnie ten numer zauważyłam po fakcie, będę zmieniać. To moja pierwsza rejestracja (poza NFZ) więc ten tego ...wyrozumiałości upraszam
Odpowiedz
#5
(12-04-2015, 03:59 PM)82924277 napisał(a):
(12-04-2015, 01:22 AM)kanionek napisał(a):
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

No tak, ostatecznie można to podciągnąć pod poradę "jak znaleźć łysego chłopa, który zamiast brzucha ma czarny pas" Wink
Sieka, ja niczego nie narzucam, róbta co chceta, ale może rozważyłabyś opcję zmiany nazwy użytkownika? Bo jakoś tak dziwnie zwracać się do Ciebie po numerze Wink Ale jeśli tak właśnie chcesz i tak ma być, to z góry przepraszam i już się nie wtrącam.

no właśnie ten numer zauważyłam po fakcie, będę zmieniać. To moja pierwsza rejestracja (poza NFZ) więc ten tego ...wyrozumiałości upraszam
no i co udało się? z tą nazwą użytkownika?

(12-04-2015, 02:25 PM)baba aga napisał(a):
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

Hmmm no duży jest i łysy, trenuje od ponad 20 lat rodzinny styl wietnamskiego kung fu, stworzył styl małpy i jest jedynym w Polsce jego nauczycielem. Historia jest taka że jego była żona wymieniła go na młodszy model wystawila za drzwi, a ja go wzięłam z tej wystawki całkiem dobry chłop, to co ma się zmarnować, Ty Sieka tak meble pewnie przygarniasz  Wink 


(12-04-2015, 01:22 AM)kanionek napisał(a):
(11-04-2015, 10:48 PM)82924277 napisał(a): Babo Ago!! Łysy mistrz walk wschodnich?!! Musisz to opowiedzieć

No tak, ostatecznie można to podciągnąć pod poradę "jak znaleźć łysego chłopa, który zamiast brzucha ma czarny pas" Wink
Sieka, ja niczego nie narzucam, róbta co chceta, ale może rozważyłabyś opcję zmiany nazwy użytkownika? Bo jakoś tak dziwnie zwracać się do Ciebie po numerze Wink Ale jeśli tak właśnie chcesz i tak ma być, to z góry przepraszam i już się nie wtrącam.

Ma i brzuch i pas  Big Grin  proponuję brać takiego z odzysku i najlepiej po wrednej pierwszej żonie, to naprawde ułatwia życie, jego rodzina mnie od razu polubila, choćby za to że nie byłam nią, a on cieszył się i dziękował za każdy drobiazg, zrobienie herbaty to był wyczyn, a za kanapki to prezenty dostawałam  Wink no i tak już siódmy rok mija tej sielanki, a ja wciąż jestem wdzięczna pierwszej że go tak przeczołgała. 

Nie wiem gdzie mnie rzuci, taka jestem nowa w forach (tu: głupiutki chichocik). Zatem Babo Ago: styl małpy??!! Jaja sobie robisz. Jedyny w Polsce??!! Co za istota wymienia na lepszy model takie cudo. Napisz jeszcze,że zbudowany jest jak van Dam (nie wiem jak to się pisze) a cholera trafi nas na miejscu. Nie no żartuję oczywiście. Co do brania z odzysku - zgadzam się w całej rozciągłości, można mieć właściwie pewność, że taki jeden z drugim wyrósł z "chorób wieku dziecięcego"
Odpowiedz
#6
Istota wymieniła na młodszy model a nie lepszy, nie mnie oceniać, dla mnie ten jest najlepszy, dla niej widocznie nie, ale wdzięczna jej jestem bo po jej tresurze docenia teraz mnie, może mam drobny żal o jej zdrady bo chłop ma traume i zazdrosny strasznie jest, no ale nie można mieć wszystkiego.
No i van dan to nie jest, wiesz po co mieć kaloryfer jak można mieć bojler ;-) on tego van dama ma ale ukrytego :-D
Odpowiedz
#7
Baba Aga - mówisz prezenty za kanapki???????
Help!!
Help!!
Zemdlałam.
Nawet jeśli to przenośnia i przewoźnia.
....
Eh....
Eh....
(I tak pozostała wzdychając......).

Ściski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości