Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kalendarz 2018 cytaty
(14-02-2018, 09:13 PM)Buka napisał(a): Huh
Z Paryją niestety [Obrazek: sad.png] nie wiem co się dzieje. A kotecki, który bardziej do gustu przypadł? 
Odpowiedz
Oba koty (z Twojego worda) ładne, ale biały ma bardziej ponurą scenografię - w sam raz na listopadową stronę.
Jak już wysłałam odpowiedź, to zobaczyłam, że Gamoń z rumiankiem (a może to inne zioło i nie należy go promować bo za to kryminał i zgroza) jest z 2016/06, czyli to (za) stary gamoń. To ja przepraszam i proszę o świeższego białego na drzewie.
Odpowiedz
(14-02-2018, 09:13 PM)Buka napisał(a): wy/raz'ie!
Kurki mi się podobają. 

Buka, a skąd wiesz, że kalendarz będzie czarny? To moja propozycja, ale wiem też, że co człowiek to gust. Nie upieram się. I ściskam za włączenie się w akcję kalendarzową. Heart Heart Heart
Odpowiedz
Daję tu, żeby było continuum. Ponieważ udało mi się chwilkę wygospodarować i wprowadzić zmiany (Buka, bardzo dziękuję za pomoc) przedstawiam w pliku załączonym. Szybkie poprawki mile widziane. Szybkie, bo musimy jeszcze zebrać wpłaty, zamówić i wysłać.

Załączone pliki
.docx   kalendarz 2018 wersja2.docx (Rozmiar: 833.51 KB / Pobrań: 122)
Odpowiedz
Jest piękny (nowy kalendarz - propozycje).
Do druku!
Odpowiedz
(18-02-2018, 02:12 PM)wy/raz napisał(a): Daję tu, żeby było continuum. Ponieważ udało mi się chwilkę wygospodarować  i wprowadzić zmiany (Buka, bardzo dziękuję za pomoc) przedstawiam w pliku załączonym. Szybkie poprawki mile widziane. Szybkie, bo musimy jeszcze zebrać wpłaty, zamówić i wysłać.

Hm... ja z tego pliku ->  kalendarz 2018 wersja2.docx widzę tylko okładkę+cytat, i trzy pierwsze miesiące też z cytatami... i nic więcej.
O co chodzi?
Odpowiedz
(19-02-2018, 02:52 AM)mitenki napisał(a):
(18-02-2018, 02:12 PM)wy/raz napisał(a): Daję tu, żeby było continuum.

Hm... ja z tego pliku ->  kalendarz 2018 wersja2.docx widzę tylko okładkę+cytat, i trzy pierwsze miesiące też z cytatami... i nic więcej.
O co chodzi?

Przesyłam mailem, może będzie lepiej, jak nie to daj znać  Big Grin.
Odpowiedz
Teraz widzę Smile)))
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości