Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dumny potomek tarpana...
#1
   
Nikoś informuje uprzejmie, że po pierwsze - on już czuje wiosnę, a po drugie - gdyby spotkał Kanionka to na pewno dałby mu się pogłaskać po chrapach (które, co pragnie podkreślić, są niezwykle aksamitne w dotyku).
Odpowiedz
#2
Śliczny jest. I pewnie takie cieplutko-mięciutkie te chrapki. A całego Nikosia da się zobaczyć?
Odpowiedz
#3
W imieniu Nikosia dziękuję za komplement (choć jakby on sam rzekł - "komplement komplementem, a marchewka gdzie?"). Obecnie cały jest cieplutko-mięciutki, bo ma jeszcze zimową sierśćSmile Niestety zrobienie mu zdjęcia jest bardzo trudne - albo mogę sylwetkę uchwycić z daleka i wtedy trudno go dostrzec, bo to myszaty konik polski jest i świetnie się z tłem zlewa, albo udaje mi się uchwycić np kawałek ucha, bo jak tylko mnie słyszy, to natychmiast przygalopowywuje w celu przeprowadzenia wnikliwej inspekcji moich kieszeni...
Odpowiedz
#4
Widać, że aksamitne Smile I ciepłe.
A dałby się ZBUZIACZKOWAĆ? (definicję zbuziaczkowania może podać Mały Żonek, który wielokrotnie padał ofiarą tegoż. No ale potem nastały zwierzęta, które trochę go odciążyły)
:-*
Odpowiedz
#5
Dałby Smile Byle nie na padoku, bo na padoku, to on jest szefem (nie doczytał w mądrych księgach, że u koni na ogół rządzi najstarsza klacz i sobie podporządkował stado) i żadne spoufalanie się z człowiekiem mu nie przystoi. Nawet ja, mimo żem chroniona specjalnym prawem prawej kieszeni, na przytulanie na padoku nie mam co liczyć (i tak mnie zaszczyt spotyka, że łaskawie pozwala sobie kantar założyć). Ale poza padokiem - to jest wielki pieszczoch: i cierpliwie ludzkie pomysły znosi, i sam zbuziaczkowanie uprawia smyrając człowieka chrapami po twarzy.
Odpowiedz
#6
(24-02-2017, 11:39 PM)agiag napisał(a): Dałby Smile Byle nie na padoku, bo na padoku, to on jest szefem (nie doczytał w mądrych księgach, że u koni na ogół rządzi najstarsza klacz i sobie podporządkował stado) i żadne spoufalanie się z człowiekiem mu nie przystoi. Nawet ja, mimo żem chroniona specjalnym prawem prawej kieszeni, na przytulanie na padoku nie mam co liczyć (i tak mnie zaszczyt spotyka, że łaskawie pozwala sobie kantar założyć). Ale poza padokiem - to jest wielki pieszczoch: i cierpliwie ludzkie pomysły znosi, i sam zbuziaczkowanie uprawia smyrając człowieka chrapami po twarzy.

Och - ja bym się zapisała na parę chwil BUZIACZKOWANIA......za marchewkę, jabłuszka - no co tam by sobie zażyczył....
Odpowiedz
#7
Za marchewkę i jabłuszka... Chyba się dobrze znacie z Nikosiem Smile
Oczywiście, zostałaś wpisana na stosowną listę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości