Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cytaty do kalendarza
#11
I z 2014:
- Ja się zawsze tak rozwlekam, jak jelita ofiary wypadku po asfalcie, a tu proszę, krótko i wszystko jasne. Jeśli wymyślę samochód napędzany trawą to nazwę go Koza2014. Kanionek
- Koza mówiła, że zabierasz ją do lasu. I tam są fenomeno… fantys… fundamentalne rzeczy! Ona się CIĄGLE tym przechwala. Nazywa nas MATOŁKAMI, i że niby jesteśmy ograniczeni, a ona ZWIEDZA ŚWIAT. Kogut Kanionka
- Tradycja przemokła szybciej, niż babska chusteczka na seansie romantycznym w Multikinie, a za nią leciała wkurzona beczka ogórków, czyli ja.
- Jak już koza opanuje szczegółową prognozę pogody z czytelnym przekazem międzygatunkowym, nauczę ją wypełniać kupony Lotto. A wtedy zima wasza, wiosna Muminków, a moje sto milionów.
- Tradycja była kiedyś małą, nieśmiałą, sympatyczną kózką. Bo teraz jest dużym, wściekłym, nieposkromionym kredensem. Kobietą wciąż bez brody, za to z kopytami jak żelazka.
Odpowiedz
#12
Kanionek:
- ludzie rozumiejący tylko Twój naskórek, odpadną razem z nim, gdy słońce schowa się za chmurami.
- No i koza coś wspominała o jakimś jej fanpejdżu, ale to już nie wiem, nie znam się. Na razie obiecałam jej wiadro solonych kartofli, bo też lubi.
- Ludzie we wsi się ekscytują, że zima będzie długa i sroga, bo podobno radio u sołtysa powiedziało, że żubry już łączą się w większe stada i odlatują na południe.
- Trzymajmy się rantu słoika, już niedługo koniec przetworowego szaleństwa.
Odpowiedz
#13
Mitenki i Paryja, Po czytaniu po 1000 razy zebranych propozycji przedstawiam:

Cytaty Forumowiczek:

• Strona tytułowa: Babskie posiadówki przy darciu pierza ponachwilku życia – Becia

• Mitenki : Jak ja przeżyję zimę bez wkładu serowego w środku mnie?

• Paryja: Luty mnie dopadł. Nienawidzę lutego. Alkohol nie pomaga. Co robić? Dżery radź! lub:  A mnie nic nie wkurwia. Wkurwianie wymaga energii , a tej ni mom i to mnie jednak wkurwia.

• Bo: Przywództwo prawdopodobnie zmusza do pewnych zachowań. Wszak dominacja Pacanka w Oborze Kanionka wiąże się z np. obsikiwaniem własnego czoła (…) Reasumując – przywództwo jednak wiąże się ze smrodem. Lub Ynk: Pacanek całkiem anglosaski look prezentuje. Pewien profesor od literatury angielskiej bardzo go przypominał, tylko mniej pociągłą twarz posiadał.

• Ciocasamozło: Wesołych Świąt! Przedświąt i poświąt również. – może być na Wielkanoc…

Cytaty Kanionek:

• Ja się żywię wiatrem, kurzem i miłością. No i zapachem bazylii z koziego pyska(...)

• Uroczyście Państwu przysięgam, na święty wagon paracetamolu i jednoosiową przyczepkę kodeiny, że jeśli coś mi się jeszcze w tym roku okoci, to ja ocipieję.  

• Miłość jako sekretna ingrediencja wyrobu mleczarskiego. Tajemnica zakładu. Ser od kozy wyczesanej.  

• A nie mówiłam, że kozy robią z człowieka wariata? P

• "Błogosławieni ci, którzy robią ser a w międzyczasie kręcą jajkami"

• "Miałam kiedyś okazję zjeść kawałek płyty paździerzowej (...) Ciekawy bukiet." – Bożena

• No więc jeśli życzyliście sobie śniegu tej zimy to wiedzcie, że ja teraz Wasze marzenia szuflą zgarniam. Na kupę. Lub Styczeń, styczeń, jak ty nas wszystkich wkurwiasz.

• Jak już koza opanuje szczegółową prognozę pogody z czytelnym przekazem międzygatunkowym, nauczę ją wypełniać kupony Lotto. A wtedy zima wasza, wiosna Muminków, a moje sto milionów.

• Tradycja była kiedyś małą, nieśmiałą, sympatyczną kózką. Bo teraz jest dużym, wściekłym, nieposkromionym kredensem. Kobietą wciąż bez brody, za to z kopytami jak żelazka.

• Ludzie we wsi się ekscytują, że zima będzie długa i sroga, bo podobno radio u sołtysa powiedziało, że żubry już łączą się w większe stada i odlatują na południe.

• Trzymajmy się rantu słoika, już niedługo koniec przetworowego szaleństwa.  

• Ja mam taką teorię, że wszyscy wszystko potrafimy, tylko czasem trzeba się mocno walnąć w łeb.  

Jest kilka więcej, żeby Mitenki mogła ładnie skomponować ze zdjęciami bo widzę, że Atos też "pogania" bo potrzebuje czasu na odszukanie oryginałów. Ostateczny wybór zostawiam Wam. Pozostaję oczywiście do dyspozycji gdyby coś jeszcze trzeba było zrobić. Wszystkie Kozy też uprasza się o sugestię co do przedstawionych, max do 10.02.2017. Czekam na ostatnie szlify i pochwalenie się co Wam wyszło. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości