Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzienionbry
#41
Dzień bobry!
Krakowianka, świeżutkie 47 lat, córka matki i matka córki oraz pięciu kotów. Blog pochłonęłam od deski do deski, tyle że oszukańczo, bo od 2016 nie czytałam już komentarzy, a są przecież cudne i zawierają bonusowe treści od Kanionka. Muszę wszystko nadrobić. Proszę o przyjęcie do Koziarni.
Odpowiedz
#42
Sie melduje i prosze o przyjecie do Koziarni, tupniecie raciczka i meee Tongue
Trafilam do Kanionka od Piesa w swetrze, ktorego czytam namietnie, ale sie nie odzywam. A Kanionka czytam od poczatku, wiec nie wiem co sie teraz dzieje w KO, nie zagladam do przodu zeby sie nie zaspojlerowac
Emerytka mundurowa, rocznik 71, na stanie duzy Mis i dorosla corka, personel niespelna rocznej kotki burmskiej Lucy( w przyplywach milosci czyli prawie ciagle zwana Lusia, kiedy wlazi w miejsca niedozwolone czyli za telewizor np zwana Luckiem ).
Uwielbiam Pratchetta,Sapkowskiego,Pilipiuka (Kuba Wedrowycy ruuulez), ksiazki fantasy wszystkie, nabijamy z Misiem srednia krajowa bo czytamy ciagle.Czekam na serial Wiedzmin i nowz sezon Lucyfera Big Grin
Kocham gotowac i jesc i zazdraszczam Kanionkowi ze jest szczuply Wink
Odpowiedz
#43
Pamiętałam hasło! Witaj. Tu nie mamy jakichś szczególnych form powitań, raczej są w komentarzach. Dzięki za przedstawienie się Smile .
Odpowiedz
#44
Dzień dobry! Kolejna "starsza pani" ujawnia sie w Oborze Kanionka, a wszystko to przez przemożną chęć posiadania kalendarza.
Czekam z utęsknieniem na emeryturę (jeszcze jakieś 1,5 roku) o ile nie nagrzebią w zasadach. Jestem matką trójki dzieci, na szczęście już dorosłych, posiadaczką dwóch tłustych kotów i jednego chudego męża Big Grin Mały ogródek przy domu to mój azyl, ale z ochotą uczestniczę w ulubionym zajęciu małżonka czyli w wycieczkach motocyklem wokół komina oraz nieco dalej. 15 miesięcy temu awansowałam na stanowisko babci, a nasz wnuczek Olaf kilka dni temu zrobił pierwsze samodzielne kroki, co wprawiło nas w euforię.
Kanionka czytam od 2018 roku i kocham go całym sercem razem z cała Koziarnią. Także jego sery uwielbiam bez zastrzeżeń. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Kozy!
Odpowiedz
#45
Matka synów 2 + mąż, w domu dla równowagi płci kocice 2 trójkolorowe. Mam areał za miastem, na co dzień siedzę w bloku ale jak już wytnę na wieś to sieję, sadzę, koszę i leżę w hamaku jak się dopcham. Pozdrawiam Koziarnię
Odpowiedz
#46
Dzień dobry,
Jestem Michał lubię się dobrze bawić ostatnio na imprezie byłem i była https://videofrajda.pl/ świetna zabawa lubie takie imprezy z ta fotobudka.
Uczę sie jeszcze oraz pracuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości