Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenia przy pisaniu komenci
#1
Mam taką sprawę, pytanie.
Pisząc komencia na blog są do wypełnienia pola z gwiazdką i ok. Tylko jak z prędkości i ekscytacji faktem, że się udało ująć myśl w słowa, użytkownik kliknie OK nie wypełniając jednego z pól, to komunikat o konieczności uzupełnienia pola pokazuje się jako kolejna odsłona strony głównej w taki sposób, że cały tekst idzie w powietrze. Nie ma opcji 'wróć' z zachowaniem wpisanego tekstu komentarza.

Czy jest możliwość, aby ten komunikat pojawiał się:
a) w nowym oknie, nie zacierając tym samym tekstu wpisanego do pola Treść?
b) jako pop-up tak aby nie tracić treści
c) jako komunikat na tej samej stronie (np z wyszarzeniem strony głównej pod spodem)

albo jakkolwiek inaczej, żeby szybkie palce komentujących nie wysyłały niewypełnionych, a nieopatrznie klikniętych komenci w powietrze?
Odpowiedz
#2
W zasadzie kłopot tkwi w samym silniku Wordpress'a, a koder ze mnie żaden. Wynalazłem jednak wtyczkę i chyba powinno być już po problemie.
Odpowiedz
#3
Czy ktoś się orientuje dlaczego przy komentowania wyskakuje niemiły komunikat: BŁĄD: Comments have been temporarily disabled to prevent spam. Please try again later.
Odpowiedz
#4
(23-05-2016, 08:01 PM)RozWieLidka napisał(a): Czy ktoś się orientuje dlaczego przy komentowania wyskakuje niemiły komunikat: BŁĄD: Comments have been temporarily disabled to prevent spam. Please try again later.

Mnie też wyskakuje taki komunikat! Kilka komci poszło w kosmos.
Pytanie do Kachny - jak Tobie się udało???

Kanionku, na tej tabliczce to powinno jeszcze być: "zły blog".
Odpowiedz
#5
I mnie też wyskakuje taki komunikat .
Odpowiedz
#6
Hm. Dziwna sprawa, skoro jednym wyskakuje, a innym nie. Nie ukrywam, że Atos będzie musiał się tym zająć, bo Kanionek nie ma bladego pojęcia osso chozi.

Mitenki - "zły blog"? Dobra, już masz w teczce kolejny dokumencik. Się nie zdziw, jak za jakiś czas świat dowie się, że to TY byłaś Bolkiem!
(autorka złego bloga ma już nowy (i bardzo zły) wpis, tylko zdjęć jeszcze nie zrzuciła, ale teraz to się będzie raczej zastanawiać, czy dawać ten wpis, czy nie.)
Odpowiedz
#7
Mam nadzieję, że już będzi dobrze. W razie czego dajcie znać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości