Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo bloga:)))
#1
Jako znana otoczeniu z "refleksu szachisty" postać, chciałam niniejszym podziwić techniczną stronę bloga.
Fajna sierść.
Tylko czemu, ach czemu, Boże jedyny, logo " Kanionka" to .....tylna część jamnika????


Pozdrawiam:)
Odpowiedz
#2
Kciałabym zamieścić zdjęcie, ale nie wiem jak tu się to robi : ((
Odpowiedz
#3
(20-05-2015, 04:07 PM)Kachna napisał(a): Jako znana otoczeniu z "refleksu szachisty" postać, chciałam niniejszym podziwić techniczną stronę bloga.
Fajna sierść.
Tylko czemu, ach czemu, Boże jedyny, logo " Kanionka" to .....tylna część jamnika????


PozdrawiamSmile

Miał być front kozy, ale wyszło jak wyszło. Zmieni się...
Odpowiedz
#4
(23-05-2015, 05:28 PM)Ynk napisał(a): Kciałabym zamieścić zdjęcie, ale nie wiem jak tu się to robi : ((

Jak na załączonym obrazku. Najsampierw, będąc w trybie edycji-odpowiedzi, klikamy "browse" (nie było komu przetłumaczyć), a po wybraniu pliku "dodaj załącznik". Potem w tym samym obszarze pojawia się przycisk "wstaw do posta", by mieć możliwość decydowania o jego lokalizacji w tekście.

Pamiętaj, by nie używać map bitowych, (np. *.bmp), bo mają za dużą objętość. Polecam *.jpg. Udało się?

   
Odpowiedz
#5
Z mojej strony wygląda, że tak. Dzięki! :-) [I'm not technically-minded, lawks!]
Odpowiedz
#6
No i chyba narozrabiałam.
Atos - się chyba nie obraziłeś?.....
Odpowiedz
#7
(29-05-2015, 06:41 PM)Kachna napisał(a): No i chyba narozrabiałam.
Atos  - się chyba nie obraziłeś?.....

Wpadłem na pomysł. Pod tym linkiem: http://www.favicon.cc/ jest aplikacja do rysowania takich ikonek. Ja nie mam talentu do takich wynalazków, by narysować coś mając do dyspozycji tak małą ilość pikseli (zabawa w cieniowanie, itd.). Poniżej głównego okna masz podgląd swoich dokonań i jeśli uznasz, że narysowałaś coś co się nada, ślij na adres atos@kanionek.pl

Podejmujesz wyzwanie?
Odpowiedz
#8
Hm....no toś mi zadał bobu.
Chyba powinnam spróbować, ale ja ostatnio wydzierankowy, z gazet ogród wiosenny robiłam. Z bocianem i żabką.
Tak to właśnie jest jak ktoś wtyka nos i się czepia Wink
Ale ok - spróbuję. Wolałabym kredką pastelową na papierze.
Ale ok, ok.
O jeny.....
Smile
Odpowiedz
#9
Jaki piękny podział ról. Ja wciskam kit (np. w okienko koziarni), a małżonek zadaje bobu (nie tylko Tobie, Kachna).
A pamiętasz, jak w którejś notce na blogu cytowałam: "Kanionek, zrób sobie lampkę, bo będziesz miał ciemno"? No, to Ty sobie teraz zrób ikonkę Big Grin
Nie ma letko, chleb po dziesięć, ale plusy dodatnie są aż dwa: po pierwsze będziesz miała taką ikonkę, jaką sobie tylko wymarzysz, a po drugie - będziesz sławna w całych internetach!

A tak na serio - może zrobimy z tego konkurs? Kto machnie najkoziejszą ikonkę w faviconie, ten... W sumie nie wiem. Jaka, prócz oczywistej sławy, nagroda by Was interesowała?
Odpowiedz
#10
Tak, tak - konkurs zróbmy!!!!

Uff.
A co do ikonki to ja ją raczej nie wymarzę tylko wymarzę (od mazać....).
A w ogóle to nie wiem jak się za to zabrać. I już.
Nic. Pomyślę o tym jutro.
A mogę przełożyć na jutro bo....mam 12 dębów na posiadłości swej.
Dobranoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości