Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam chęc kopac i gryzc
#1
Oj mam ci ja ochotę dziś kogoś oskarżyć o wszelkie zło co mnie spotyka i mam chęć kopać i gryźć. Ale przecież nie obnażę mych zamiarów przed moimi puchatymi koteckami i wpatrzonymi we mnie psicami.
No to se hejtne w Oborze.
Chociaż tyle, chociaż tyle.
No więc mam za złe, onym, co zostaną w tej firmie, gdzie ja już nie będę w niej pracować; światu, ze taki obojętny i ma w d..pie, ze ja przebieram nóżkami i nie daje już rady; losowi, ze oprócz paskudnej operacji, która na dniach dorzucił mi do ogródka utratę pracy; złodziejowi co mi ukradł oszczędności w majestacie prawa; sądowi, który nie sprawiedliwością, ale głupotą, bezdusznością i nierządem stoi.
No złość, wkurw mnie bierze, krzyczeć chce i nie mam jak i gdzie.
No to tu chociaż, no to tu.
I stanęłabym ja na jakimś placu i centralnie lagą pogroziła i opluła i podrapała - tylko komu i gdzie.
To sobie popłacze trochę z tej złości i bezradności.
Chociaż tyle, chociaż tyle.
Odpowiedz
#2
Jeśli problem dotyczy głównie natury finansowej i masz umowę o pracę, pozostaje Ci rozprawić się z nim "po polsku"... Jak nie łapiesz, pisz do Atosa (atos@kanionek.pl) Cool
Odpowiedz
#3
(20-04-2015, 11:58 PM)Atos napisał(a): Jeśli problem dotyczy głównie natury finansowej i masz umowę o pracę, pozostaje Ci rozprawić się z nim "po polsku"... Jak nie łapiesz, pisz do Atosa (atos@kanionek.pl)  Cool

Problem dotyczy przede wszystkim natury finansowej, bo bez pracy nie ma kołaczy. A tu tymczasem " jest nierówność społeczna, i trusty, i kartele, i wszechpotężna władza kapitału!"


A ja tonę bezgłośnie i nieodwołalnie.
Odpowiedz
#4
Modra, jak można Ci pomóc? na pewno nie cały świat ma Cię w wiadomym miejscu...
https://www.youtube.com/watch?v=_oK8XSdmjqU
Odpowiedz
#5
(24-04-2015, 11:41 AM)Piątka napisał(a): Modra, jak można Ci pomóc? na pewno nie cały świat ma Cię w wiadomym miejscu...
https://www.youtube.com/watch?v=_oK8XSdmjqU
Piątka - piosenka jak w sam raz i w dziesiątkę dla mnie.......

Modra - z innych zgoła powodów ale gryźć i kopać powoli mi się zaczyna chcieć tak, że jakbyśmy połączyły siły to....strach się bać.
Mam drugi etap po bardzo modrych - wróć - mokrych oczach...
.........
A tak serio. Jeśli sprawy materialne - jakby coś - pisz.
Kozy Kanionka się muszą trzymać - bo kto nas potrzyma?

KK (Koza Kachna)
Odpowiedz
#6
(24-04-2015, 12:36 PM)Kachna napisał(a):
(24-04-2015, 11:41 AM)Piątka napisał(a): Modra, jak można Ci pomóc? na pewno nie cały świat ma Cię w wiadomym miejscu...
https://www.youtube.com/watch?v=_oK8XSdmjqU
Piątka - piosenka jak w sam raz i w dziesiątkę dla mnie.......


Modra - z innych zgoła powodów ale gryźć i kopać powoli mi się zaczyna chcieć tak, że jakbyśmy połączyły siły to....strach się bać.
Mam drugi etap po bardzo modrych - wróć - mokrych oczach...
.........
A tak serio. Jeśli sprawy materialne  - jakby coś - pisz.
Kozy Kanionka się muszą trzymać - bo kto nas potrzyma?

KK (Koza Kachna)

Kachna, dziękuję za słowa wparcia, bardzo dziękuję. Schowałam sie na trochę do koziarni i siedziałam u Kanionka pod siankiem czekajac, aż i mi coś zakiełkuje w głowie - tak jak kiełkują sadzonki Kanionka. Może wydarzy się cud - myslałam. Ale niestety.

Pierwszy szok minął. A czego potrzebuję? Pracy, pracy potrzebuje. Bo straciłam dotychczasową, a tu kredyt, a tu syn, a tu psy/koty. I ja sama, która to pcha pod górkę, jak Syzyf.

Wiec potrzbuje masy dobrej energii, czarów, zaklęć i tradycyjnej ludzkiej wyciągniętej dłoni, żeby gdzieś moje cv wypadło ze stosu setek nadsyłanych, aby nie spaść na samo dno egzystencji.
Odpowiedz
#7
Co tam Modra u Ciebie? Coś się zmieniło?
Odpowiedz
#8
(30-06-2015, 04:28 PM)Kania napisał(a): Co tam Modra u Ciebie? Coś się zmieniło?

Kania dziękuję za pamięć! To wiele dla mnie znaczy.
Niestety u mnie stan 'bezet'.
Szukam pracy, wysyłam papiery, obdzwoniłam wszystkich znajomych, nawet sąsiadki przepytałam, bo ktoś tam ma córkę /syna za granicą.
I nic.
Przygnębia mnie to momentami bardzo. Przyznam, że nie jest lekko wytrzymać to ciśnienie i oddech banku na plecach.

A może ktoś z tu obecnych ma kogoś w Niemczech, Austrii lub Anglii? Rozglądam się za opieką za granicą, jeśli w PL nic nie wypali. Niestety nikt z moich znajomych nie wyjechał.
Kanionku, jeśli nie łamię regulaminu, to podam może swój mail, jakby ktoś z Oborzan miałby jakiś, jakikolwiek kontakt z widokiem na pracę najlepiej bez pośredników.
Piszcie proszę śmiało: modraczek@o2.pl
Odpowiedz
#9
Niczego nie łamiesz, Modra - pytaj, podawaj, co tylko chcesz, byle skutek osiągnąć. Mam siostrę w Niemczech, zapytam czy ktoś, coś, kogoś Wink
Odpowiedz
#10
Modra, szkoda, że nic się nie ruszyło. Może napiszesz z jakiego regionu jesteś i jaki masz zawód?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości