Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miałam sen....
#11
(21-04-2015, 12:29 AM)Atos napisał(a): A swoją drogą ukrywanie trupa bierze się chyba ze sposobu na funkcjonowanie w naszym kraju, gdzie proste rzeczy okazują się bardzo skomplikowane. Później uczciwy człowiek cierpi po nocach, bo za drzewko można dostać taką grzywnę, że czasem i sprzedaż domu to za mało.

Znając różnych Cebulackich, którzy portrafią wyciąć stuletnie drzewo, żeby se podwórko kostką betonową wyłożyć, to bym nawet tych grzywien się nie czepiała, gdyby równolegle, "w majestacie prawa" nie były wyrzynane ogromne ilości drzew (np. http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,175914...miast.html). Sad
Odpowiedz
#12
(21-04-2015, 10:03 AM)Ciociasamozło napisał(a): Znając różnych Cebulackich, którzy portrafią wyciąć stuletnie drzewo, żeby se podwórko kostką betonową wyłożyć, to bym nawet tych grzywien się nie czepiała, gdyby równolegle, "w majestacie prawa" nie były wyrzynane ogromne ilości drzew (np. http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,175914...miast.html). :(

O proszę, jaki piękny placyk, i równy taki. A tak, to drzewa stały i przeszkadzały, jak ktoś chciał.. się na przykład rozglądnąć.
Rybniczanie pewnie piszczą z radości.
Odpowiedz
#13
(21-04-2015, 12:29 AM)Atos napisał(a):
(19-04-2015, 11:58 AM)pluskat napisał(a): To bylam ja, niegramotny pluskat, ktory nie umie znalezc sie na forum.

Wystarczy użyć "nowa odpowiedź" lub wykasować co zbędne przed opublikowaniem. Proszę się nie krępować Smile

A swoją drogą ukrywanie trupa bierze się chyba ze sposobu na funkcjonowanie w naszym kraju, gdzie proste rzeczy okazują się bardzo skomplikowane. Później uczciwy człowiek cierpi po nocach, bo za drzewko można dostać taką grzywnę, że czasem i sprzedaż domu to za mało.

Az taka duza? We Francji prawo nie zabrania wycinania drzew na swoich wlosciach.
Odpowiedz
#14
Cytat:Az taka duza? We Francji prawo nie zabrania wycinania drzew na swoich wlosciach.


Tjaaa, podejrzewam, że francuska kultura wycinania drzew różni się od jej braku w Polsce. Podobnie jak angielska zapewne.
Dlatego słynne na cały świat są ogrody francuskie (i angielskie), a o polskiej sztuce ogrodowej milczą leksykony.
Odpowiedz
#15
(23-04-2015, 12:15 AM)zeroerhaplus napisał(a): Tjaaa, podejrzewam, że francuska kultura wycinania drzew różni się od jej braku w Polsce. Podobnie jak angielska zapewne.
Dlatego słynne na cały świat są ogrody francuskie (i angielskie), a o polskiej sztuce ogrodowej milczą leksykony.

Tjaaa, polska sztuka ogrodowa kojarzy mi się głównie z klombami otoczonymi malowanymi oponami, wszechobecną kostką Bauma, pierdyliardem krasnoludków, wiatraczków, sarenek (w tym chyba Niemcy są lepsi) tudzież lwów i orłów na postumentach i obowiązkowym oczkiem wodnym z czarną folią wyłażącą na krawędziach...
Odpowiedz
#16
A mnie się śniło niedawno całkiem normalnie, tylko podkład dźwiękowy był dziwny. Ludzie zamiast mówić, porozumiewali się ultradźwiękami. I muzyka była w ultradźwiękach, i koty tak miauczały...
Tjaaaa, panie doktorze Smile
Odpowiedz
#17
Eeeee... Ja nie wiem, czy to takie normalne, ale ja czasem mam sny w odcinkach. No wiecie, w czasie snu przypomina mi się, co to za osoba, co było wcześniej, no i sny z danej serii dzieją się w tym samym mieście (nie mającym nic wspólnego z moją rzeczywistością). Ja też w takiej serii mam określony dom, inną niż w realu profesję i znajomych. Fajnie jest nawet. Seria ma 4-5 ,,odcinków".Aha, czasami odzywa się narrator.
Dodam, że nie jestem fanką seriali.
Odpowiedz
#18
Ostatnio śniły mi się jakieś potworne ilości kóz, które musiałam z lasu przypędzić do domu. Kozy były obce i mi, i sobie, więc w poważaniu miały moje starania .
Dawno się tak nie zmęczyłam Smile
Interpretować nie musicie , niedługo się dorobię osobistej kozy więc zwyczajnie przeżywam jak Japończyk bateryjkę .
Odpowiedz
#19
Halo halo czy ktoś dysponuje sennikiem koziarskim, albowiem miałam sen. Proszę szukać pod hasłem - kozę we Francjo - Hiszpanii głaskać. ??
Odpowiedz
#20
(05-11-2015, 08:21 AM)RozWieLidka napisał(a): kozę we Francjo - Hiszpanii głaskać. ??

Z włosem, czy pod włos?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości