Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woda brzozowa, oskoła
#1
Doicie brzozy ? teraz czas !
Nie trzeba uprawiać żadnych kombinacji z wiertarką, rureczką o stosownej średnicy i innych takich. Trzeba wziąć sekatorek, wybrać brzozę ż sięgającymi nisko gałęziami , obciąć kawałek gałęzi i nałożyć na nią butelkę typu PET, ewentualnie przymocować sznurkiem butelkę do gałęzi a gałąź żeby w dół zwisała.
Woda brzozowa jak wszyscy wiedzą jest strasznie zdrowa, normalnie czyści krew i prości kości Wink Ja od kilku dni piję i wydaje mi się że minęło mi pozimowe zmulenie, choć równie dobrze może to być tylko skutek porządnego nawodnienia Wink 
Smakuje mniej więcej jak woda nie ma obrzydliwych posmaków ani nie jest "cudownie" słodka jak oskoła butelkowana .

A tu macie linka do mądrego artykułu o dobroczynności wody brzozowej http://rozanski.li/199/sok-z-brzozy-succus-betulae/ 

Jeśli ktoś ma cierpliwość może sobie wyprodukować syrop brzozowy, na wzór klonowego Smile w zeszłym roku miałam takie ambicje. Z około 90 litrów wody, po odparowaniu, wyszła mi szklanka ciemnobrunatnego, słodkiego, gęstego syropu. Syrop stoi w lodówce do dziś, bo jest tak cennym produktem że żal mi go używać Wink 
Odpowiedz
#2
(28-03-2016, 09:31 PM)paryja napisał(a): Doicie brzozy ? teraz czas !
Nie trzeba uprawiać żadnych kombinacji z wiertarką, rureczką o stosownej średnicy i innych takich. Trzeba wziąć sekatorek, wybrać brzozę ż sięgającymi nisko gałęziami , obciąć kawałek gałęzi i nałożyć na nią butelkę typu PET, ewentualnie przymocować sznurkiem butelkę do gałęzi a gałąź żeby w dół zwisała.jakoś
Woda brzozowa jak wszyscy wiedzą jest strasznie zdrowa, normalnie czyści krew i prości kości Wink Ja od kilku dni piję i wydaje mi się że minęło mi pozimowe zmulenie, choć równie dobrze może to być tylko skutek porządnego nawodnienia Wink 
Smakuje mniej więcej jak woda nie ma obrzydliwych posmaków ani nie jest "cudownie" słodka jak oskoła butelkowana .

A tu macie linka do mądrego artykułu o dobroczynności wody brzozowej http://rozanski.li/199/sok-z-brzozy-succus-betulae/ 

Jeśli ktoś ma cierpliwość może sobie wyprodukować syrop brzozowy, na wzór klonowego Smile w zeszłym roku miałam takie ambicje. Z około 90 litrów wody, po odparowaniu, wyszła mi szklanka ciemnobrunatnego, słodkiego, gęstego syropu. Syrop stoi w lodówce do dziś, bo jest tak cennym produktem że żal mi go używać Wink 
Jakoś nie jestem za tą metodą Big Grin
Odpowiedz
#3
Sok z brzozy to sprawdzone źródło wielu cennych wartości odżywczych. W naszym kraju jest dość mało popularne, ale za wschodnią granicą korzysta się z niego wprost namiętnie. Polecam tekst na jego temat https://www.olej.edu.pl/sok-z-brzozy/ Warto przeczytać i zacząć samodzielnie pozyskiwać oraz stosować. Woda brzozowa to niestety produkt sezonowy, gdyż pozyskuje się ją tylko wiosną.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości