Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zwierzaki
#1
Pierwsza pochwalę się swoimi zwierzątkami.
Mają mnie w posiadaniu dwa koty,cztery psy.ok 25 rosołów(z różnych względów ich liczba się zmienia)i nieokreślona liczba rybek w akwarium.
Spróbuję wstawić zdjęcia Smile  
Odpowiedz
#2
Sad 
A ja mam neurotycznego psa, dziką papugę z chorobą sierocą (rąbie klatką  Undecided ) i słowika za oknem. Chyba słowika, bo co może siedzieć o północy w koronach buków i świergolić aż echo niesie?
Odpowiedz
#3
(11-04-2015, 12:17 AM)Ola napisał(a): " bo co może siedzieć o północy w koronach buków i świergolić aż echo niesie?"

Kos Smile Śpiewają długo i namiętnie, nawet po ciemku, no i bardzo melodyjnie. Mamy tu kilka świerków obsadzonych na stałe kosami, jeden z tych świerków prawie tuż pod oknem, więc wiemy  Dodgy
Odpowiedz
#4
A ja mam kota, ba, zawsze miałam koty (no wiem, jak to brzmi  Smile ) .

Rzeczony nazywa się Jax Teller na cześć głównego badassa w "Synach Anarchii", bo jest przecudnej urody.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...72f7b32a54

Nie ma takiego szczęścia jak Kotek i Gonzales, bo jest blokersem i nie wychodzi zwykle z domu, ale za to ma swoją małą właścicielkę, czyli moją córkę Kozę Ewę.
Odpowiedz
#5
(12-04-2015, 08:25 AM)Ania W. napisał(a): A ja mam kota, ba, zawsze miałam koty (no wiem, jak to brzmi  Smile ) .

Rzeczony nazywa się Jax Teller na cześć głównego badassa w "Synach Anarchii", bo jest przecudnej urody.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...72f7b32a54

Nie ma takiego szczęścia jak Kotek i Gonzales, bo jest blokersem i nie wychodzi zwykle z domu, ale za to ma swoją małą właścicielkę, czyli moją córkę Kozę Ewę.

Twój kotek to Neva? Piękny jest. Ja mam MCO i rudego wielorasowca czyli podwurkowca-dachowca Big Grin
Odpowiedz
#6
(12-04-2015, 08:53 AM)Wiolka napisał(a):
(12-04-2015, 08:25 AM)Ania W. napisał(a): A ja mam kota, ba, zawsze miałam koty (no wiem, jak to brzmi  Smile ) .

Rzeczony nazywa się Jax Teller na cześć głównego badassa w "Synach Anarchii", bo jest przecudnej urody.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...72f7b32a54

Nie ma takiego szczęścia jak Kotek i Gonzales, bo jest blokersem i nie wychodzi zwykle z domu, ale za to ma swoją małą właścicielkę, czyli moją córkę Kozę Ewę.

Twój kotek to Neva? Piękny jest. Ja mam MCO i rudego wielorasowca czyli podwurkowca-dachowca Big Grin

Ragdoll, czyli kot rozluźniający mięśnie przy podnoszeniu go przez osobę zaufaną... Smile  Nevy to chyba odmiana rasa, która się wydzieliła z syberyjczyków? Pół życia miałam dachowce i pewnie miałabym nadal, ale blok (plus nasze godziny pracy) nie jest miejscem im sprzyjającym... Postawiłam więc na rasy hodowlane, nie spotykane na wolności, uznając, że nie mają takiej potrzeby przestrzeni i w zamknięciu mniej się będą męczyć.
Odpowiedz
#7
Kanionku, pozbawiłaś mnie słowikaaaaaaa! No cóż, pewnie masz rację. Kosów ci u nas zatrzęsienie. Zadzierasz głowę, a tu na każdym czubku drzewa drze dzioba kos. Patrzysz pod nogi, a tu człapie kos i denerwuje Kubę. Coś szeleści w krzakach jak wściekły dzik, a to kos robaczków szuka wdzięcznie. Otwierasz lodówkę, a tam... nie nie, tam na szczęście tylko parówki dla Kuby na śniadanie. Ale kto wie... Więc może i o północy treluje kos. Chociaż słowik... to byłoby takie romantyczne! Big Grin
Odpowiedz
#8
no nie będę oryginalna, widzęWink Kota mam! Ma na imię Beret i uwielbia majonez i masło z chleba (wędlina potrafi zrzucić nosem żeby do tego skarbu sie dostaćWink
jest tzw dachowcem chociaż chyba nigdy na żadnym dachu nie byłWink domowy on, od jakiegoś czasu jedynak, strasznie rozpieszczonySmile
Odpowiedz
#9
Powiedzcie: ile mały, 12-letni pies (suka), ważący 9 kg powinien jeść/wskazane jest, żeby jadł dziennie ? Mojej wystarcza raz dziennie, za to najlepiej bez przerwy. Czy to jest normalne, słuszne, sprawiedliwe? ;-O
Odpowiedz
#10
(14-04-2015, 04:30 PM)Ynk napisał(a): Powiedzcie: ile mały, 12-letni pies (suka), ważący 9 kg powinien jeść/wskazane jest, żeby jadł dziennie ? Mojej wystarcza raz dziennie, za to najlepiej bez przerwy. Czy to jest normalne, słuszne, sprawiedliwe? ;-O

Ja znam taką teorię że małe ruchliwe psy powinny jeść dwa razy dziennie, bo mają inną przemiane materii niż te duże. Ale pewnie nie ma jednej reguły do wszystkich psów. Wg mojej pani weterynarz moje maleństwo powinno jeść 3 razy dziennie bo ma pół roku i jak zje to od razu zabierać miskę, a pani z hodowli daje dwa razy dziennie mokre a poza tym stoi miska z suchym, no i metodą prób i błędó nasza je właśnie tak. 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości