Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzienionbry
#1
Jak w temacie, to ja: Ania W., starsza pani (uprawnienia emerytalne Smile w mundurówce), dumna mama chrzestna Lucka, mama Kozy Ewy i pasacielka kota Jaxa Tellera (wielbicielki Synów Anarchii, you know). Szczęśliwa żona, tfu tfu, na psa urok. Kocham Oborę Kanionka miłością pierwszą, amen.
Odpowiedz
#2
(09-04-2015, 11:51 PM)Ania W. napisał(a): Jak w temacie, to ja: Ania W., starsza pani (uprawnienia emerytalne Smile w mundurówce), dumna mama chrzestna Lucka, mama Kozy Ewy i pasacielka kota Jaxa Tellera (wielbicielki Synów Anarchii, you know). Szczęśliwa żona, tfu tfu, na psa urok. Kocham Oborę Kanionka miłością pierwszą, amen.

Hej Pierwsza Odważna  Big Grin

miło się poznać, choć w zasadzie to już się znamy. Ciekawam, jak będzie. A Lucek? Skąd się wziął? Bo chyba przegapiłam jakieś komentarze. Lucyfer???
Odpowiedz
#3
(10-04-2015, 12:08 AM)Ola napisał(a):
(09-04-2015, 11:51 PM)Ania W. napisał(a): Jak w temacie, to ja: Ania W., starsza pani (uprawnienia emerytalne Smile w mundurówce), dumna mama chrzestna Lucka, mama Kozy Ewy i pasacielka kota Jaxa Tellera (wielbicielki Synów Anarchii, you know). Szczęśliwa żona, tfu tfu, na psa urok. Kocham Oborę Kanionka miłością pierwszą, amen.

Hej Pierwsza Odważna  Big Grin

miło się poznać, choć w zasadzie to już się znamy. Ciekawam, jak będzie. A Lucek? Skąd się wziął? Bo chyba przegapiłam jakieś komentarze. Lucyfer???

hej! to tak na probe, zeby zobaczyc, jak to dziala.
Odpowiedz
#4
To i ja się witam. Z wielką sympatią zaglądam do Obory.
Odpowiedz
#5
Dzień dobry, tu kolejna starsza pani :-) jestem matką dwójki dorosłych dzieci, syn 25 corka 22, macochą dwóch chłopaków 9 i 11, pańcią dla mini terriera, księżniczki Cirilli, babcią kota persa pięknej Heleny zwanej Leną i narzeczoną wielkiego łysego mistrza wschodnich sztuk walki. Mam dość ciekawe życie a miałam dużo bardziej i pewnie dlatego Kanionek postawił mnie do kąta dobrych rad ;-) więc dygam grzecznie i służę pomocą :-)
Odpowiedz
#6
Thumbs Up 
Z racji zbliżającego się weekendu Dzień Coraz Lepszy Wszystkim Smile

Lista wątków apetyczna, sado-maso brzmiał zachęcająco, ale skoro to polityka, wolę nie tykać i zapewne odnajdę się w mętnych nurtach filozoficznego odmętu Wink
Ewentualnie w kąciku literacko-filmowym, jeśli takowy powstanie, mogę się udzielać w cyklu "polecam", podpółka "to się nadaje do kryminału" Wink
Wznoszę toast za zdrowie FOKi i wszystkich Foczek Big Grin

Fredzia

PS Ciekawe, ile potrwa czasoprzestrzenna ewolucja przenosin z komentarzy na forum Smile
Odpowiedz
#7
To i ja witam wszystkich. Podejrzewam że jestem najmłodsza z grona, ale kogo by to obchodziło Cool Kasia- matka przyrodnia sześciu kotów, trzech psów, stada Zielononóżek i jednej KOKO, która myśli że jest psem.
Pozdrawiam wszystkich FOKowiczów i Kanionka oraz wszystkie te, co skaczą i fruwają Tongue
Odpowiedz
#8
Ziędobry, nazywam się Mariola , mam lat od groma i trochę, chwilowy dołek, który zamierzam pogonić, żeby nie zamienił się w deprechę, posiadam córę już baaardzo pełnoletnią - sztuk 1 (już "na swoim") ,  Milaczka, z którym żyję na kocią łapę już z dziesięć lat- sztuk 1, koty unijne- wbrew pozorom bliźniaki - sztuk 2, mały domek w sporym mieście- ale za to z drzwiami do lasu ! - a z zamiłowania jestem bardzo małoobszarowym ogrodnikiem, nałogowym dziergaczem , czytaczem, oglądaczem itp. Trochę głupio się przyznać, ale interesuje mnie prawie wszystko (myślę, że internet został specjalnie dla mnie stworzony) - więc, niestety, nie mogłabym kandydować w wyborach Miss (niech będzie, że to główny powód).
Z powodu wyżej wymienionych nałogów jestem w stałym niedoczasie i na forum raczej nie poszaleję, bo i do roboty trzeba czasem pójść... w sensie 5 razy w tygodniu na 8 godzin- straszny pożeracz czasu. Stanowczo wolę życie pozabiurowe...
Aha, mam jeszcze skłonność do tworzenia niekończących się zdań i nadużywania znaków interpunkcyjnych, o emotikonach nie wspomnę :)
Bardzo wdzięczna jestem Barbarelli, że w odmętach internetu wyłowiła taki skarb, jak Kanionkowo, i wskazała doń drogę na swoim blogasku :)  Co prawda przybył mi nowy nałóg, ale, przy tak bogatej kolekcji już posiadanych, jeden więcej czy mniej nie robi różnicy.
Mam nadzieję, że zapiski z Obory będą pojawiać się do końca świata , a nawet dzień dłużej , czego sobie i Państwu życzę :)
Odpowiedz
#9
No to poznajmy się!
Kasia, już niestety nie tak młoda jak kasia96. Mama studentki i gimnazjalisty.
Jestem" własnością " 3 kotek. W planach pies, ale to już z inicjatywy męża.
Ostatnio mało się udzielam na forum z powodu różnych zawirowań,
ale zaglądam codziennie. to już chyba forma uzależnienia. Ale jaka cudna.
Mam nadzieję , że dobrze się wpisałam...
Buziaczki dla całej OK i Foczek (foczki, ale to brzmi!)
Kasiacz
Odpowiedz
#10
Cześć
Jestem już mocno pełnoletnią wiejską babą,matką jednej też już pełnoletniej córki.i posiadam również tego samego od 25 lat męża.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości