Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1042) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1042) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1042 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucy i Willow
#1
Pewnie nikt nie przeczyta, ale...Zawsze bylam psia, rottwailler Vip( pierwszy moj w doroslym zyciu, najlepszy pies pod sloncem), owczarek niemiecki, kaukaz, mastif tybetanski ,mops-tak kurde mops a nawet dwa...i drugi rottwailer- skaranie boskie, schizofremia i morderca
pierwszy kot byl corki-bo mamo musze kota, umre bez kota itd...kot z odzysku, boskie czarne malenstwo znalezione przez psa . Corka wytrzymala chwile, mamo jednak nie lubie kota,kuweta mnie przerasta,  niech bedzie twoj, tylko go zabierz...Julian byl koci bardzo ale kochany. Gdy odszedl za teczowy most czarna rozpacz i jak zyc...Pojawila sie Tosia, kot zachodnipomorski...Kota jak pies, gdzie ja tam i ona, wszedzie...kuchnia, lozko,  toaleta co pan chcesz, tzw kot przewodnik...Zginela smiercia tragiczna, do tej pory mam wyrzut na sumieniu, bo po co kotu pokazywac ze swiat za oknem jest fajny ....dol totalny i chec umarcia, kto stracil futerko zrozumie, a kto nie to na drzewo...I zebym jednak nie chciala tak calkiem umrzec, maz pozwolil kota nastepnego ( chociaz psiarz raczej). No dobra, jestem potworem i mam rasowego kota. Na burme trafilo, bo to taki piesowy kot, kocha ludzi, lubi gadac i w ogole...Lusia tam gdzie ja...spi ze mna, chodzi za mna, gada do mnie, oblizuje mi twarz i wlosy, gladzi mnie lapka po twarzy i jest moim cieniem. Kto nie lubi kotow niech chwile spedzi z burma...bedzie chcial kota

o taki szczurek byl

3mies kot waga 0,95  Dodgy
taaa i niestety moj telefon robi za dziwne zdjecia, bo kazdy plik jest za duzy...a ja techniczny idiot, wiec tego, nie da sie

to bylo zdjecie od hodowcy, moje nie wchodza...MalyZonku ratunku


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#2
No jak rany faktycznie techniczny idiot, bo czemu to zdjecie takie wielgasne wyszlo to nie mam pojecia Huh
Odpowiedz
#3
(04-01-2020, 03:37 PM)Willow napisał(a): No jak rany faktycznie techniczny idiot, bo czemu to zdjecie takie wielgasne wyszlo to nie mam pojecia Huh

Na takiego to kadru nie szkoda. Każde zdjęcie będzie za małe. Ja tam zawsze wolałam kociaki od szczeniaków.
Odpowiedz
#4
(24-01-2020, 03:54 PM)kapelusznik68 napisał(a):
(04-01-2020, 03:37 PM)Willow napisał(a): No jak rany faktycznie techniczny idiot, bo czemu to zdjecie takie wielgasne wyszlo to nie mam pojecia Huh

Na takiego to kadru nie szkoda. Każde zdjęcie będzie za małe. Ja tam zawsze wolałam kociaki od szczeniaków.

To tak ja ja  Big Grin a teraz wygląda jeszcze lepiej, no sama zobacz na awatarku  jakie oczyska jej urosły piękne  Heart
ale do teraz nie ogarniam jak to zdjęcie takie wielkie Dodgy
Odpowiedz
#5
(24-01-2020, 04:42 PM)Willow napisał(a):
(24-01-2020, 03:54 PM)kapelusznik68 napisał(a):
(04-01-2020, 03:37 PM)Willow napisał(a): No jak rany faktycznie techniczny idiot, bo czemu to zdjecie takie wielgasne wyszlo to nie mam pojecia Huh

Na takiego to kadru nie szkoda. Każde zdjęcie będzie za małe. Ja tam zawsze wolałam kociaki od szczeniaków.

To tak ja ja  Big Grin a teraz wygląda jeszcze lepiej, no sama zobacz na awatarku  jakie oczyska jej urosły piękne  Heart
ale do teraz nie ogarniam jak to zdjęcie takie wielkie Dodgy

Bo mniejsze nie pomieściłoby tyle słodyczy. Heart
Odpowiedz
#6
Piękny kicior Smile
Odpowiedz
#7
Może z telefonu się uda wstawić zdjęcie ?

(27-05-2020, 02:02 PM)Willow napisał(a): Może z telefonu się uda wstawić zdjęcie ?

no nie udało się Huh
Odpowiedz
#8
A ja mieszkam z cyklopką Smile    
Odpowiedz
#9
(27-05-2020, 03:23 PM)kapelusznik68 napisał(a): A ja mieszkam z cyklopką Smile

Ślicznota Big Grin 
to wychodzi że tylko ja taka sierota jestem i nie umiem w internety Dodgy a jeszcze coś mi się zj..spsuło w kompie i zdjęć nie mogę otwierać...nosz jeżu kolczasty Sad
Odpowiedz
#10
(27-05-2020, 03:42 PM)Willow napisał(a):
(27-05-2020, 03:23 PM)kapelusznik68 napisał(a): A ja mieszkam z cyklopką Smile

Ślicznota Big Grin 
to wychodzi że tylko ja taka sierota jestem i nie umiem w internety Dodgy a jeszcze coś mi się zj..spsuło w kompie i zdjęć nie mogę otwierać...nosz jeżu kolczasty Sad

Jak piszę post to na dole mam napis Nowy załącznik z lewej i dodaj załącznik z prawej. Najpierw faktycznie wlazło mi wielkie zdjęcie ale sobie zmniejszyłam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości