Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/printthread.php 16 require_once



FOK - kozie sery bez kozery
kalendarz 2022/2023 - Wersja do druku

+- FOK - kozie sery bez kozery (https://kanionek.pl/forum)
+-- Dział: FOK (Forum Obory Kanionka) (https://kanionek.pl/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Hyde Park (https://kanionek.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: kalendarz 2022/2023 (/showthread.php?tid=134)



kalendarz 2022/2023 - wy/raz - 18-12-2022

Zespół kalendarzowy serdecznie wita wszystkie Kozy i zaprasza do wykazania inicjatywy.

1. Cytaty: kopiujecie cytat z podaniem autora i najlepiej z linkiem do strony, na której się znalazł.
2. Zdjęcia: prawym klawiszem myszki klikamy na zdjęcie i dajemy kopiuj adres obrazu. Tu również proszę o podanie linka do strony, z której pochodzi.

W pamięci mam, że niektóre z Was już pisały, że to jest zdjęcie do kalendarza, albo że to trzeba umieścić, jednak, żeby żadna z sugestii nie umknęła proszę o przypomnienie.

Gdyby ktoś chciał się zaangażować we współpracę od strony tworzenia również zapraszam. I powiem Wam, że pomimo zalatania, braku czasu, zmęczenia, obaw czy innych rzeczy - tworzenie jest fajne. Na tyle fajne, że ma tylko jedną wadę. Znajomość efektu końcowego. Co prawdę, być może kłania się demencja, ale komputer a papier to dwie różne rzeczy. I zawsze efekt końcowy mnie zaskakuje.

Z ramienia Zespołu wy/raz

P.S. Serdecznie zapraszam i jestem z góry wdzięczna za współpracę.


RE: kalendarz 2022/2023 - kanionek - 22-12-2022

No to ja się zgłaszam do współpracy, bo mi tak jakoś wypada Big Grin

Ja już kiedyś się odgrażałam, że jeśli Kozy NAPRAWDĘ nie chcą niczego sugerować i NAPRAWDĘ jest im wszystko jedno, z czego się będzie składał Kalendarz, to ja, Kanionek, zawsze mogę zrobić swoją wersję! Będą cytaty z KATA, a na okładce Andrzej z czerwonymi rogami!


RE: kalendarz 2022/2023 - wy/raz - 07-01-2023

Czekamy na Andrzeja z czerwonymi rogami i cytat z Kata.

na sugestię blogową mitenki:
https://kanionek.pl/wp-content/uploads/2022/03/DSC09028.jpg


RE: kalendarz 2022/2023 - kapelusznik68 - 17-01-2023

(22-12-2022, 06:21 PM)kanionek napisał(a): No to ja się zgłaszam do współpracy, bo mi tak jakoś wypada Big Grin

Ja już kiedyś się odgrażałam, że jeśli Kozy NAPRAWDĘ nie chcą niczego sugerować i NAPRAWDĘ jest im wszystko jedno, z czego się będzie składał Kalendarz, to ja, Kanionek, zawsze mogę zrobić swoją wersję! Będą cytaty z KATA, a na okładce Andrzej z czerwonymi rogami!

Cycaty z KATA - tak przeczytałam ¯\_(ツ)_/¯

(07-01-2023, 04:02 PM)wy/raz napisał(a): Czekamy na Andrzeja z czerwonymi rogami i cytat z Kata.

na sugestię blogową mitenki:
https://kanionek.pl/wp-content/uploads/2022/03/DSC09028.jpg

Trochę mi szkoda, że rysunek Diabła już był, można by zrobić kolaż.

(22-12-2022, 06:21 PM)kanionek napisał(a): No to ja się zgłaszam do współpracy, bo mi tak jakoś wypada Big Grin

Ja już kiedyś się odgrażałam, że jeśli Kozy NAPRAWDĘ nie chcą niczego sugerować i NAPRAWDĘ jest im wszystko jedno, z czego się będzie składał Kalendarz, to ja, Kanionek, zawsze mogę zrobić swoją wersję! Będą cytaty z KATA, a na okładce Andrzej z czerwonymi rogami!

A jak chcesz swój kalendarz to tylko skiń kopytkiem i załatwimy to.