FOK - kozie sery bez kozery

Pełna wersja: kalendarz 2020/2021 dogrywka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kochane Kozy, proszę o potwierdzanie zamówień na forum, żeby nikogo nie przegapić. Dziekuję.

Wpłata: Marzena Żyznowska 38 1020 3408 0000 4902 0114 5408 tytuł nick+kalendarz. Kwota 50 zł (kalendarz + wysyłka). Na mail mazyz@wp.pl poproszę dane paczkomatu (numer), numer telefonu. Jeśli ktoś nie ma paczkomatu to adres wysyłki, ale bardzo proszę poszukajcie paczkomatu, bo na poczcie będę stać długo.

Proszę o sprawne potwierdzanie zamówień, żebyście jak najszybciej mogły cieszyć się kalendarzem.
Droga wy/raz, proszę o kalendarz z dogrywki sztuk 1
Pozdrawiam Monika
Miałam małe włamanie na pocztę i musiałam zmienić adres e-mail
(13-05-2020, 03:51 PM)wy/raz napisał(a): [ -> ]Kochane Kozy, proszę o potwierdzanie zamówień na forum, żeby nikogo nie przegapić. Dziekuję.

Poproszę sztuk jeden.
I gratulacje z okazji wygrania dyniwo - kaczkowego Królika Big Grin 
Piszę tu, bo nie mam konta na gmailu.
(13-05-2020, 03:51 PM)wy/raz napisał(a): [ -> ]Kochane Kozy, proszę o potwierdzanie zamówień na forum, żeby nikogo nie przegapić. Dziekuję.

Poproszę także 1 kalendarz. gdzie i ile złotówek przesłać? Smile
(15-05-2020, 11:46 AM)Dytek napisał(a): [ -> ]
(13-05-2020, 03:51 PM)wy/raz napisał(a): [ -> ]Kochane Kozy, proszę o potwierdzanie zamówień na forum, żeby nikogo nie przegapić. Dziekuję.

Poproszę sztuk jeden.
I gratulacje z okazji wygrania dyniwo - kaczkowego Królika Big Grin 
Piszę tu, bo nie mam konta na gmailu.

Dziękuję, królik do mnie przemówił i artystycznie wstrząsnął. Pozytywnie. Bardzo dobrze, że tu piszesz, bo na gmaila zaglądam tylko jak muszę, tzn. jakaś aplikacja się domaga.
Wysłalam maila z zamówieniem :-) pozdrowienia
(15-05-2020, 11:46 AM)Dytek napisał(a): [ -> ]
(13-05-2020, 03:51 PM)wy/raz napisał(a): [ -> ]Kochane Kozy, proszę o potwierdzanie zamówień na forum, żeby nikogo nie przegapić. Dziekuję.

Poproszę sztuk jeden.
I gratulacje z okazji wygrania dyniwo - kaczkowego Królika Big Grin 
Piszę tu, bo nie mam konta na gmailu.

No poszłoooo i adres i kasa
No poszłoooo i adres i kasa
[/quote]

Tyś Dytek?
(19-05-2020, 04:36 PM)wy/raz napisał(a): [ -> ]No poszłoooo i adres i kasa

Tyś Dytek?
[/quote]

Nie, MonikaO, Dytek był łaskaw podpiąć się pode mnie.
Pozdrawiam

Eeee, jakoś tak sama z pewnością namieszałam.