Kalendarz

Poniższe dostępne z poziomu menu: “Kalendarz”.
Link do wątku na forum: kliknij tu

Drogie Kozy, Koziołowie, Koźlęta.

Komitet Redakcyjny z n.n. (nieograniczoną nieodpowiedzialnością) ma przyjemność ogłosić, że nasz wspólny projekt oborowy “Kanionkowy Kalendarz 2018” zbliża się ku końcowi.
Wybór zdjęć i cycatów do kalendarza uważa się za dokonany, a teraz Kanionek, w pocie ogromnego czoła, wyszukuje zdjęcia w dobrej rozdzielczości.

Aby przed końcem marca kalendarz dotarł pod Wasze strzechy, zamówienie w drukarni trzeba złożyć najpóźniej 6-7 marca, a co za tym idzie – trzeba je też w tym terminie opłacić.
Zbiórkę pieniędzy zakończymy 5 marca. Konto do wpłat to samo, co w ubiegłym roku: 79 1140 2004 0000 3102 3918 4984 (w polu “odbiorca” można wpisać “Kanionek”, a jeśli Wasz bank wymaga pełnych danych adresowych, to można je uzyskać drogą mailową, pisząc na info@kanionek.pl).

UWAGA: w tytule przelewu należy wpisać: KAL nick z bloga – x, gdzie “x” oznacza ilość zamówionych egzemplarzy (przykład: KAL Mitenki – 1).

Ale to jeszcze nie koniec! Po zrobieniu przelewu należy wysłać maila o TYM SAMYM TYTULE (KAL nick z bloga – x) na adres info@kanionek.pl, a w treści maila podać adres do wysyłki.

Koszt 1 sztuki kalendarza to 50 zł (już z przesyłką). Dystrybucją zajmie się Kanionek, za co z góry się wszystkich przeprasza, no bo wiadomo, że nie będzie tak ładnie, jak w ubiegłym roku.

Zamówimy kilka sztuk dla spóźnialskich. Wysyłka do krajów UE i Rosji – dodatkowe 15zł.

Ku chwale Obory, z rogatym pozdrowieniem, czuj, czuj, przeżuwaj!

Komitet (czyli jacyś “oni”)