Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$today_rel - Line: 476 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 476 errorHandler->error_callback
/global.php 490 my_date
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$confirm_title - Line: 14 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 14 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_collapse - Line: 15 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 15 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$expcol_expand - Line: 16 - File: global.php(958) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(958) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 958 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined variable $unreadreports - Line: 31 - File: global.php(961) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(961) : eval()'d code 31 errorHandler->error_callback
/global.php 961 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_forumteam - Line: 2 - File: global.php(1047) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1047) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/global.php 1047 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 16 - File: global.php(1070) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/global.php(1070) : eval()'d code 16 errorHandler->error_callback
/global.php 1070 eval
/showthread.php 28 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$ratings_update_error - Line: 5 - File: showthread.php(799) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(799) : eval()'d code 5 errorHandler->error_callback
/showthread.php 799 eval
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$postbit_attachment_filename - Line: 2 - File: inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php(1015) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 1015 eval
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$post_deleted_error - Line: 21 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 21 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval




Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanionka karaluchy spod obesranej poduchy, czyli moje nowe koty
#1
O, tak wyglądają:


   

   

   

A tu grzbiet Pantera:

   

Oczy ma piękne, ale świecą na czerwono, jak u szczura laboratoryjnego, więc z fotkami poczekam na lepsze oświetlenie. Może kiedyś znów wyjdzie słońce, Panterowi zwężą się źrenice, i ócz jego szafiry zobaczycie. No dobra, z tymi szafirami to jak zwykle przesadzam. Kolor jego tęczówki jest łudząco podobny do mojego; w świetle szarodziennym nasze oczy kolorem przypominają śledzia wyrzuconego na brzeg Bałtyku.

Uprzejmie uprasza się mi tu teraz szybko pisać, jaka jestem wspaniała i że pójdę do nieba, bo mam coraz większe wątpliwości, czy wiem co robię. W sensie - na jaką grzybicę z biegunką napytałam sobie więcej kotów. Koty spełniają pożyteczną rolę w gospodarstwie, wiadomo, ale mogłam wziąć jakieś bardziej ogarnięte i zdrowe, prawda?
Odpowiedz
#2
Jestes wspaniała i pójdziesz do nieba :))))

Fakt, pewnie i mogłaś wziąć bardziej ogarnięte i zdrowe, ale moment... czy one aby nie "poszły" jako zdrowe? Bo kłopotów ze skórą i innych drobiazgów nie liczę - przy dobrym żarciu i odrobinie środków pomocniczych będą piękne i puszyste :)
Już widzę, jak razem zbójcerzują :)

Poza tym - bardzo ładne koteczki :)) I fajnie razem wyglądają. Tak... "negatywnie" ;)
Odpowiedz
#3
Nie mów, że tak przez przypadek wyszły Ci kontrastowe  Big Grin . I oczywiście pójdziesz do nieba, kto, jak nie Ty. A pies gdzie? Tak łatwo się nie wywiniesz  Tongue
Odpowiedz
#4
Wyglądają jak warcaby do samodzielnego złożenia. Każdego kotka należy ubić, wypatroszyć, ściągnąć skórę, a po wyprawieniu pokroić w małe kwadraciki i owe nakleić na kwadratową płytę. Warcaby jak malowane, i pożytek jakiś przynajmniej Smile Tylko pionków nie ma w zestawie.
Odpowiedz
#5
Puchate warcaby, a pionki się skombinuje, wystrugamy z kosteczek.
Odpowiedz
#6
Czarne, białe, czarne, białe, czarne, białe, BĘC!
Biały Panter wcale nie taki mały. A jak Mała Czarna wyrośnie na taką cholerę, przepraszam - jednostkę asertywną, jak moja duża czarna, to będzie miał kto te gryzonie łapać Smile
Jesteś wspaniała i pójdziesz do nieba.
I wszystko będzie dobrze.
Ręcznik na parapecie wymiata!
Odpowiedz
#7
Od razu sobie wyobraziłam że śpią skłębione w pozycji jing jang Smile jeśli im się zdarzy, koniecznie zrób zdjęcie Smile

Też Czarnej wróżę fach gryzoniołapa Smile ale moim ulubieńcem jest biały parszywiec Smile tak mu wrednie z oczu patrzy Smile
Sraniem się nie przejmuj (chyba że mu na stałe zostanie [odpukać]) są takie egzemplarze(choćby Paskud mój) co jeśli tylko coś mu im pasuje, to okazują to sraczką (Paskud jeszcze dodatkowo obsrywa sobie piękny długi włos ). A zmian koty nie lubią bardzo .


Do nieba to nie wiem czy Cię wezmą, ale co se za życia poużywasz to Twoje Smile
Odpowiedz
#8
Do nieba bym sie nie spieszyła. Tam ponoć nudno :-) Ale stworzymy sobie swój własny, za Kanionkową oborą i tam się wszyscy spotkamy z naszymi kotami i psami! I tego sobie życzę :-)

Kociska śliczne. Skórę z ubytkiem sierści można by nasmarować jaką maścią ze sterydem. Złagodzi swędzenie, bo pewnie Penterowi doskwiera. I oczy na pewno Czarnej zakroplić :-)
Odpowiedz
#9
Jesteś wspaniała i pójdziesz do nieba - dawno Ci to pisałam Smile
Białemu może i wrednie patrzy z oczu, ale obstawiam, że to raczej panna Vader będzie ustawiała zwierzyniec do pionu Big Grin
Na razie "jestem taka mała i tak się przytulam do białego brata" ale nie dajcie się zwieść - to diabełek.
Uwielbiam takie kilkumiesięczne pimpki Smile
Odpowiedz
#10
Biały wygląda na kota z dużą wiedzą o życiu i jak mu tylko biegunka minie to byle co go nie ruszy, zwłaszcza taka smarkata Wink
i będzie leniwcem chyba Smile z nieograniczoną pogardą dla świata Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości